فواید رفع فیلتر شدن فیسبوک

فواید رفع فیلتر شدن فیسبوکبولتن در مطلب طنزی نوشت: این روزها دولتی‌ها قصد دارند جوانان را به یکی از حقوق مسلمشان برسانند و آن هم چیزی نیست غیر از فسبوک! برای اینکه این اتفاق زودتر بیفتد، ما لیستی از اتفاقات خوبی که بعد از رفع فیلتر فیسبوک اتفاق می‌افتد را برایتان بازگو می‌کنیم:

- دیگر جوانان هزینه‌هایی بابت خرید وی‌ پی ان پرداخت نمی‌کنند و به این ترتیب هزینه‌های خانوارها کاهش پیدا کرده و در نهایت با همین صرفه‌جوییِ به ظاهر کوچک، سبد خانوارها گنده‌تر می‌شود! به عبارت بهتر، به این ترتیب با تدبیر می‌توانیم برای بزرگ کردن سبدخانوار، به جای افزایش درآمدها، از هزینه‌هایشان بکاهیم!

- با رفع فیلتر فیسبوک، جوانان آزادتر می‌توانند در این محیط رفت و آمد داشته باشند و با جنس دیگر آشنا شوند و همین آشنا شدن‌ها منجر به دوستایی‌هایی خواهد شد که امید داریم به ازدواج ختم شود! به عبارت بهتر، به این ترتیب به جای آنکه بنشینیم و علت کاهش ازدواج‌ها و افزایش طلاق‌ها را در بیاوریم و امکانات ازدواج را به جوانان بدهیم، آن‌ها را در موقعیتی قرار می‌دهیم که بیشتر مزدوج شوند! توضیح: فوقش اگر دیدیم کسی با کسی ازدواج نمی‌کند، قانون می‌گذاریم هر کس یک هفته وقت دارد با یک نفر از فرندهایش ازدواج کند، وگرنه اکانت فیسبوکش را می‌ترکانیم!

- با رفع فیلتر فیسبوک، سیاست خارجی ما نیز می‌تواند بهتر عمل کند و آقای ظریف و دوستانشان بدون نیاز به فیلترشکن برای خانم اشتون و دیگر دوستانش کامنت بگذارند!

- با رفع فیلتر فیسبوک، باقی وزرایی که فیلترشکن گیرشان نیامده هم می‌توانند ارتباط بهتری با مردم داشته باشند و عملکردشان را در این شبکه اجتماعی بنویسند.
به این ترتیب؛ با این تدبیر، دیگر نیازی نیست که هی کنفرانس خبری بگذارند و وقتشان بیهوده در چنین جلساتی هدر شود و صرفا به خدمت‌رسانی مشغول می‌شوند!

- رئیس‌جمهور می‌تواند نود و خورده‌ای روز دیگر، با افتخار از رفع فیلتر شدن فیسبوک صحبت کند و بدین ترتیب وقت برنامه بیشتر گرفته شده و ایشان کمتر وقت خواهد داشت تا از دولت قبلی انتقاد کند!

- و اما مهترین اتفاق خوب پس از رفع فیلتر شدن فیسبوک این است که جوانان صبح تا شب پای اینترنت می‌نشینند و فیسبوکشان را چک می‌کنند و اینطوری حسابی سرکار می‌روند! به این ترتیب معضل بیکاری هم حل سه سوته خواهد شد!

:: موضوعات مرتبط: , ,
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : پایبند
تاریخ : دو شنبه 11 آذر 1392
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: