اردبیل ، شهری که فقط نام مرکز استان را به یدک میکشد

اردبیل ، شهری که فقط نام مرکز استان را به یدک میکشد

اختصاصی گوناگون20-کپی تنها با ذکر منبع

اردبیل ، شهری که فقط نام مرکز استان را به یدک میکشد

چرا ؟ من اینجا دلایلی را عنوان خواهم کرد :

1.جای دوری نرویم همین برف هایی که می بارند و ما ها بر روی زمین می مانند بی انکه شهرداری اقدامی کند.تنها اقدام موثر شهرداری این است که برف های پیاده رو ها را به خیابان ها می ریزد تا کف خیابان هم از یخ زدن بی نصیب نماند.

2.راه های اصلی شهر : راه های اصلی در مرکز شهر چنان باریکند که ادمی خجالت میکشد به ان بگوید راه. حال انکه شما می توانید خیابان های مرکز شهر اردبیل را با دیگر شهر هی دنیا و حتی ایران مقایسه کنید. دیگر میتوان گفت که اصلاح این راه ها هم نود و نه درصد امری غیر ممکن است چون با ساختمان های بزرگ و چند طبقه ای همچون صدف ، صفویه ، الماس شهر و ساختمان های بسیار دیگری که هرروزه در چندین طبقه ساخته می شوند و افزوده میشوند هیچ شهرداری جرات و هزینه تخریب چنین ساختما هایی را ندارد.

3.مورد دیگر سرویس های بهداشتی در اردبیل است.خدا ان روزی را نیاورد که مسافری اردبیل بیاید و خویشاوندی نداشته باشد و به جایی برای اقامت نرود و بخواهد در چادر بخوابد. مشکلی عظیم پیش می اید. بارها و بارها دیده ام مسافرانی را که به دنبال سرویس بهداشتی در خیابان های شهر اواره و سرگردانند و دست به دامن هر کسی شده اند.

4.مسئله مهم دیگر وضعیت اسفالت خیابان های اردبیل است . به احتمال قریب به یقین نمی توان در اردبیل خیابان و کوچه و چهارراهی را پیدا کرد که اسفالت یکدست و خبی داشته باشد. تا بخواهی چاله هایی هستند به ویژه انکه این چاله ها در مرکز شهر مشهود تر است.

5.مسئله دیگر معابر و پیاده روهایی هستند که شهرداری با کلی هزینه کاشی ها را برای بازسازی پیاده رو ها انجام داد اما گویا مسئولی در شهرداری اردبیل نیست که نظارت فنی بر نحوه ی اجرای کار داشته باشد .این کاشی ها هم همانطوری که مستحضرید در بیشتر خیابان ها از جاکنده شده و به دلیل عدم زیرساز مناسب از بین رفته اند
:: موضوعات مرتبط: , ,
:: برچسب‌ها: اردبیل ، شهری که فقط نام مرکز استان را به یدک میکشد , اردبییل , شهر , اشتباهات شهرداری , شهرداری اردبیل ,
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
نویسنده : پایبند
تاریخ : شنبه 7 دی 1392
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: