برادر به اینترنت دل نبند

این از توصیه مدیر وبلاگ به شما : به هیچ وجه ممکن به اینترنت و فضای مجازی و شبکه های اجتماعی وابسته نشوید و اعتیاد پیدا نکنید.

در صورتی که می خواهید از این فضا استفاده کنید مفید و نه بیش از حد حتما زمان بندی و ساعت محدود و مشخصی را برای خود تعیین کنید تا بیش از حد در این فضا نبوده و به آن وابسته

نشوید و از عوارض بعدی و گسترده ی آن در امان بمانید.این مطلب هم با عنوان "مشکلات وابستگی به فضای مجازی" رو به شما تقدیم می کنم و می گویم که به همین دلیل از فعالیت بیش از

حد در فضای مجازی خود داری خواهم کرد و پاسخ به نظرات شما شاید تا 3 روز حتی یک هفته طول بکشد.

اين روزها با افراد زيادي روبه‌رو مي‌شويم كه ساعت‌هاي متمادي چشم در صفحه كامپيوتر دوخته‌اند و حتي به بهانه مهماني‌رفتن يا شركت در جلسه‌اي مهم هم حاضر نيستند لحظه‌اي از جادوي ديجيتال چشم بردارند.

البته براي اثبات چنين معضل رو به گسترشي نبايد راه دور رفت، چراكه تب به‌روزبودن و دسترسي دائم به اطلاعات و تصاوير باعث شده تا حتي خود ما هم به نوعي پيوستگي عميق با اينترنت و دنياي مجازي داشته باشيم.

بنابراين اگر شما هم بيش از حد ايميل خود راچك مي‌كنيد يا ساعت‌ها مشغول بازي با رايانه‌تان هستيد بايد به خود مشكوك شويد.

اين مورد وقتي جدي‌تر مي‌شود كه به جاي آن‌كه با دوستان و خانواده‌تان صحبت كنيد، آنها را از سر خود باز مي‌كنيد تا تمام وقتتان را صرف صحبت با دوستان اينترنتي كنيد. اينها در واقع همه علائم يك بيماري شايع و جديد هستند كه در اصطلاح عمومي به اعتياد به رايانه معروف است.

متن کامل در ادامه مطلب

# ادامه نوشته

در خوابگاه چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

ارتباط اجتماعی در خوابگاه

زندگی در خوابگاه خصوصیات خاصی دارد که پاره ای از آنها می تواند بسیار جذاب، سرگرم کننده، تفریحی و لذت بخش باشد. مانند زمان هایی که دانشجویان مدت های زیادی دور هم نشسته و به بگو و بخند و صحبت در مورد موضوعی مشغولند؛ از سوی دیگر زندگی در خوابگاه می تواند مشکلاتی هم ایجاد کند مانند زندگی با یک هم اتاقی که اهل همکاری نیست، قواعد و قوانین را زیر پا می گذارد و یا احساس خجالت و ناتوانی از بیان عقیده، نظر و درخواست از بقیه ی هم اتاقی ها و موارد مشابه آن.
در هر حال، زندگی خوابگاهی جنبه های متعدد و مختلفی دارد مانند: برقراری ارتباط سالم با سایر دانشجویان و به خصوص هم اتاقی ها، مشارکت در فعالیت های زندگی خوابگاهی، تقسیم وظایف و مسئولیت ها و مقابله با مشکلاتی که در زندگی خوابگاهی پیش می آید.

ارتباط با هم اتاقی ها


اگر خوش شانس باشید و هم اتاقی هایتان افرادی سازگار، همراه، دارای روحیه همکاری باشند، زندگی خوابگاهی شما بخوبی سپری خواهد شد. مشکل از آنجایی شروع می شود که هم اتاقی ها در مورد مسائل مختلف با یکدیگر مشکل پیدا می کنند.
اختلاف و تفاوت در مورد موضوع های مختلف امری ساده و بدیهی است. انسان ها با یکدیگر متفاوتند. علت آن هم روشن است: تفاوت در خانواده ها، فرهنگ ها، والدین، جوامع مختلف و ... ممهم این است که انسان ها راه برطرف کردن اختلاف ها را فرا بگیرند.
یکی از مهم ترین مکان هایی که اختلافات و تفاوت های بین انسان ها خود را نشان می دهد محیط دانشگاه و زندگی در خوابگاه است. هر یک از دانشجویان در خانواده و شهری متفاوت و با فرهنگی متفاوت بزرگ شده اند و بنابراین بسیار طبیعی است که با یکدیگر تفاوت داشته باشند. مهم نیست که تفاوت نداشته باشیمبلکه مهم است که یاد بگیریم چگونه اختلاف هایی که بر اثر این اتفاقات به وجود می آیند را برطرف کنیم. به همین دلیل مهارت حل اختلاف در این زمینه بسیار کمک کننده و مفید است

مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتن کامل در ادامــــــــــــــــه مـــــــطلــــــب

# ادامه نوشته

دعا برای رفع هم و غم

در جلد دوم طرائف الحکم چاپ اول صفحه ۲۱ از حضرت امیرالمؤمنین(ع) روایت شده که حضرت پیغمبر(ص) هرموقع که غم و اندوهی بر آن حضرت روی می‌داد این دعا را می‌خواند و فرمود: هیچ‌کس از مسلمین این دعا را سه بار نخوانده مگر آنکه درخواست خود را بدست آورد.

یا حَیُّ یا قَیُّومٌ، یا حَیُّ لا یَمُوتُ، یا حَیُّ لا اِلهَ اِلا اَنْتَ کاشِفُ الْهَمِّ مُجیبُ دَعْوَهِ الْمُضْطَرّینَ، اَسْأَلُکَ بِاَنَّ لَکَ الْحَمْدُ لا اِلهَ اِلهَ اِلّا اَنْتَ، اَلْمَنّانُ، بَدیعُ السَّمواتِ وَ الْأَرْض، ذُوالْجَلالِ وَ الْاِکْرامِ رَحْمانَ الدُّنْیا وَ الْاخِرَهِ وَ رَحیمُها رَبِّ ارْحَمْنی رَحْمَهً تُغْنِینی بِها عَنْ رَحْمَهِ مَنْ سِواکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ

علل ادامه حضور آمریکا در افغانستان چیست ؟ مقابله با تروریسم یا زیر نظر گرفتن ایران و روسیه

يازده سپتامبر بهانه اي بود براي سرپوش گذاشتن آمريكاييها بر خواسته هاي سلطه جويانه خود. بي شك آمريكا نيز مانند ديگر قدرتها به اهميت موقعيت سياسي برخي مناطق واقف است.

این تحلیل بنا به درخواست یکی از بازدیدکنندگان گرامی در وبلاگ قرار گرفته است . از میان تحلیل های مختلفی که در این زمینه وجود داشت به نظر من این تحلیل بهترین تحلیل موجود از علل این رخداد می باشد. امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیرد.

2001 War in Afghanistan collage 3.jpg

به همين منظور سناريوي يازده سپتامبر نوشته شد تا بار ديگرخاطره نظريه هاي سياسي تحليگراني چون مكيندر، هاوس هوفر و..........زنده شود و آمريكا با تكيه بر اين واقعيت كه قدرت وعظمت كشورها در گرو اهميت مناطقي است كه تحت نفوذ دارد، تصوير جديدي از ترفند هاي خود جهت حضور در عرصه جهان را به نمايش گذاشت. بي ترديد براي آمريكا مناطقي چون خاورميانه نه تنها اهميت وجايگاه گذشته خود رادارند و چه بسا بر اهميت آنها نيز افزوده شده است. به همين دليل در اين مقاله به مسئله جايگاه سياسي افغانستان به عنوان مهمترين دليل براي حمله آمريكا به اين كشور بعد از بازي يازده سپتامبر پرداخته شده است.

متن کامل این مقاله را می توانید در ادامه مطلب مطالعه کنید

# ادامه نوشته

حسین (ع) فریاد می زند: "هل من ناصر ینصرنی؟"

حسین (ع) فریاد می زند: "هل من ناصر ینصرنی؟"

و من درحالی که نمازم قضا شده است می گویم: لبیک یا حسین! لبیک... حسین (ع) نگاه می کند لبخندی می زند و به سمت دشمن

تاخت می کند... و من باز می گویم: لبیک یا حسین! حسین (ع)شمشیر می خورد من سر پدرم داد می زنم و می گویم: لبیک یا حسین!

حسین (ع) سنگ می خورد، من در مجلس غیبت می گویم: لبیک یا حسین! لبیک... حسین (ع) از اسب به زمین می افتد عرش به لرزه

در می آید و من در پس خنده های مستانه ام فریاد میزنم: لبیک... حسین (ع) رمق ندارد باز فریاد میزند: هل من ناصر ینصرنی؟ من

به دوستم دروغ میگویم و باز فریاد می زنم: لبیک... حسین (ع) سینه اش سنگین شده است، کسی روی سینه است، حسین (ع) به

من نگاه می کند می گوید: تنهایم یاریم کن... من گناه می کنم و باز فریاد می زنم: لبیک... خورشید غروب کرده است...

من لبخندی می زنم و می گویم: اللهم عجل لولیک الفرج...

امام حسین (ع) به حضرت مهدی (عج) نگاه می کند و می گوید: "مهدی من کسی را نداشتم که بگوید سرباز توئم، اگر کسی نبود یاریم کند، ادعا کننده ای هم نبود...
تو از من مظلوم تری...

یارب الحسین به حق الحسین اشف صدرالحسین به ظهورالحجه

دلت که می سوزد...

چوب ها که می سوزند
گرمت می کنند...
ولی
دلت که می سوزد...
یخ می زنی

نامه آرش به چاه مقدس جمکران

راستش من اصلا اعتقاد درست و حسابی به این نامه نوشتن ندارم ولی حالا که مادرم رفته و داره نماز با صد تا ایاک نعبد و ایاک نستعین میخونه و منم حال این نماز رو ندارم وقت کافی دارم تا کمی از دردم رو بنویسم شاید . . .


سلام
آقا از این زندگی حالم به هم میخوره ،از خودم بدم میاد حتی چند وقت پیش که تصادف کردم از خدا خواستم کاش همونجا تموم میشد
اصلا هیچکس حال منو نمیفهمه ،پدرم که اصلا،مادرم که نه،حتی بهترین دوستمم حالیش نیست
بهترین احساس و پر لذتترین حسم احساس وابستگی و محبت به دوستم هست(از شما چه پنهون با دختر همسایمون گاهی اس رد و بدل میکنیم) ولی باز احساس کمبودم رو نمیتونه حل بکنه
اوضاعم که بر وفق مراد نیس ، از وقتی مامانم جریان اس ام اس ها رو فهمیده دیگه زندگیمو جهنم کرده
نمیدونم چه کنم تا کمی بی خیال باشم و راحت زندگی کنم ،با هر چیزی که سرگرم میشم نمیتونه راحتم کنه
آن روز هم که بابام زده بود کانال (من و تو) یک روانشناس داشت میگفت که برای کسب آرامش خودتونو به بی خیالی بزنید
ولی من خیلی این کار رو کردم و بی خیالی جور نمیشه که هیچ اصلا فکرمو داغون میکنه یکمم

چند وقت پیش که وبگردی میکردم ، یک جمله از حاج آقا پناهیان دیدم اولش خیلی به نظرم خنده دار بود ولی بعدا فهمیدم خداییش حرف راست و حسابیه
نوشته بود به این مضمون"اگر می خواهید راحت زندگی کنید دیندار شوید"
چند وقت پیشم تو ماه محرم که هیئت میرفتم سخنران هیئتمون داشت فقط از رضای به خدا و توکل به خدا و . . .من که زیاد حالی نمیشدم ولی حرفهای قشنگی بود چند بار هم که سعی کردم اداشو دربیارم خیلی چسبید
آقا فقط میخوام که به آرامش واقعی برسم ،میخوام طوری بشه که با وجود شرایط خوب و بد حالی به حالی نشم تو کمکم کن تو ابزارش رو فراهم کن تو برسونم
ممنون
آرش

رقص و پایکوبی «جعجع» از کشته شدن شیعیان+تصاویر

ساعتی پس از وقوع انفجار تروریستی در لبنان، رسانه‌های لبنانی از حضور «سمیر جعجع» رییس حزب القوات البنانیه در محل انفجار خبر دادند.

شب شنبه و تنها ساعتی پس از وقوع این انفجار تروریستی رسانه های لبنانی از حضور «سمیر جعجع» رییس حزب "القوات البنانیه" ـ گروه موسوم به نیروهای لبنانی ـ در محل انفجار خبر دادند.

سمیر جعجع که برای حضور در یک مکان عمومی در نزدیکی منزلش در محله "معراب" از منزل خارج شده بود با حضور در محل انفجار به خاک و خون کشیده شدن شیعیان هرمل را نظاره کرد.

درهمین حال تصویری از حضور رییس گروه موسوم به نیروهای لبنانی منتشر شد که وی پس از حضور در محل وقوع انفجار هرمل به جمع مسیحیان پیوسته و به رقص و پایکوبی پرداخته است.
منبع : مشرق

دبیرستان صفوی اردبیل

«ثبت مدرسه صفوی اردبیل در فهرست مدارس ماندگار کشور بهانه ای شد تا درادامه این پست به معرفی این مدرسه تاریخی و آموزگاران سابق آن بپردازیم؛ مدرسه ای که می توان به جهت معماری زیبا و منحصربفردش و نیز به لحاظ ارزش بالای فرهنگی، از آن به عنوان یکی از نمادهای شهر اردبیل نام برد»

لازم به ذکر است مدرسه شاهد(صفوی) اردبیل یا همان دبیرستان پسرانه ی صفوی در محل قبرستان متروکه ی «تابار قاپوسی» و در فاصله ی سال های 1314 تا 1317تاسیس شده بود و با مدیریت مرحوم ناصر غفارزادگان اداره می‌شد.

این مطلب شامل یک متن جامع در خصوص دبیرستان صفوی اردبیل می باشد . برای خواندن کامل مطلب لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید

# ادامه نوشته

شیطان فراماسونری 6 دقیقه تاریخ را تحریف كرد.


شیطان فراماسونری 6 دقیقه تاریخ را تحریف كرد.
===========================شاید این سوال کمی بی اهمیت باشد که ساعت ورود امام را به ایران چند دقیقه جلو بکشند که چه شود؟ یا شاید بگویید 27 دقیقه یا 33دقیقه چه فرقی دارد ؟
اما ما به شما خواهیم گفت که چه سیستم پیشرفته و کارکرده ای پشت این قضیه ی کاملا ساده وجود دارد:
طبق اسناد ساعت ورود امام به ایران ۹:۲۷:۳۰ بوده است ولی چند سالی است که این ساعت ۹:۳۳ اعلام می شود.
حال که که متوجه شدید ساعت ورود امام به ایران ۹:۲۷ دقیقه بوده است نه ساعت ۹:۳۳ ما به شما علت این تغییر را توضیح می دهیم.
در دنیای کنونی جریانات مخفی و شیطانی وجود دارد که تقریبا دنیای کنونی را اداره می کنند که به فراماسونری مشهورند. این جریان که یک جریان کاملا پیشرفته و سری می باشد دارای نماد ها و اعداد مقدسی هستند که در هر جایی که وجود داشته باشند از این نماد ها و اعداد (حتما) استفاده می کنند یکی

از اعداد مقدس این جریان شیطانی ۳۳ و۹ و۱۱ و چند عدد دیگر می باشد که در این جا علت مقدس بودن این اعداد را توضیح نمی دهیم به وقایع زیر توجه کنید:

متن کامل ..........در ادامه مطلب


# ادامه نوشته

مصطفی حواسش جای دیگری بود


دکتر فریدون عباسی ماجرای ترورش را برای مصطفی تعریف می کرد
که چطور بمب را به ماشین چسباندند
از موتورسوار حرف زد و سفارش پشت سفارش که
مصطفی مراقب باش و هوای دور و برت را داشته باش!
مصطفی را اما هوای جای دیگری برداشته بود
نشان به آن نشان که توی 32 سالگی
وصیت نامه اش حاضر و آماده بود
گُل سفارش هایش هواداری ولایت فقیه است
تاریخش را بر می داشتی خیال می کردی
بچه بسیجی های امام خمینی (ره) نوشته اند

لینک های عکس های حمایتی از امام نقی علیه السلام

لینک های حمایتی از امام نقی علیه السلام

لطفا عکس های این لینک ها را در وبلاگ خود قرار دهید تا از وضعیت تاسف بار فعلی خارج شویم.

متاسفانه نسبت به چند ماه قبل وضعیت کمی وخیم تر شده است

این هم لینک ها ........برای ادای وطیفه خود از این عکس ها در وبلاگ خود استفاده کنید.


http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/211229108173832129823146186154971017321263.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/511371611881541463780209244482451561163471.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/2511862122381331752423901301784383106159.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/822361042421853917220711738124176123252200145.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/984893381427916012452191901127694133107.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/165317513220410921018131195915112018113234.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/2441467466732192391228319419824751302130.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/123235118157961002321511339534320255148108.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/291011669043246404075136164453511088113.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/621262456126149742362719337953083233213.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/1041155111153120133109173249126249401318646.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/32102795415216417912414416292105150136164.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/72052351031219819851545986157231136355.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/66921821241839015813726107231533512815388.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/17819478878616520084183146114412532412274.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/11145255104601252125519651129203181132153.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/2334320025356749912052145143332481835741.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/1481029121037271212432363012946911135252.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/154221072532501682511788622131431866922830.jpg

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/731861371832301176737178209246120553712116.jpg

امام نقی

http://img1.tebyan.net/Big/1391/03/211229108173832129823146186154971017321263.jpg

مجری بچه ها

ین یارو تو عربستان مجری بچه هاست ...
من دیدمش وحشت کردم بچها ببیننش زهرترک میشن طفلکیا

جوجه عقاب/عکس

برای عوض شدن فضای وبلاگ

نام ا... روی کندوی عسل

کسی را تهدید کن که از تو بترسد!

شیطان بزرگ!

ما با دستانی خالی یک حکومت تا بن دندان مسلح و ژاندارم تو در منطقه را بر انداختیم.

ما هشت سال تمام با تو و تمامی ایادی ات در منطقه جنگیدیم و یک وجب خاکمان را ندادیم.

ما سی و چند سال است که در مقابل خدعه ها و نیرنگ های تو و ایادیت٬ سینه سپر کرده٬ ایستاده ایم.

ما در فتنه ی 78 و 88 دم آدم هایت را چیدیم و خیال خامشان را به سراب تبدیل کردیم.

آن زمان ها که هیچ نداشتیم٬ از تو نترسیدیم! حال که همه چیز داریم.

ارتشی شجاع و ورزیده٬

متن کامل در ادامه مطلب...

# ادامه نوشته

کلنا عباسک یا زینب

تهران – میدان آرژانتین (پایانه بیهقی) – غروب

تلفنم دارد زنگ می‌خورد. گوشی را از توی جیبم در می‌آورم و جواب می‌دهم. محمودرضا است. خوش و بش می‌کند و می‌پرسد کجا هستم. از صبح برای کاری تهرانم؛ می‌گویم کارم تمام شده، ترمینالم، دارم بر می‌گردم تبریز. می‌گوید کی وقت داری؟… حرف مهمی دارم. می‌گویم الان، بگو. می‌گوید الان نمی‌شود و باید هر وقت که کاملا وقتم آزاد است بگوید. اصرار می‌کنم که بگوید. می‌گوید می‌توانی بیایی خانه؟ می‌گویم من فردا باید تبریز باشم، کار دارم اگر می‌شود تلفنی بگویی، بگو. می‌گوید من دوباره عازمم اما قبل از رفتن حرف‌هایی هست که باید به تو بزنم. می‌گویم مثلا؟ می‌گوید اگر من شهید شدم می‌ترسم پدر نتواند تحمل نکند؛ پدر را داشته باش. می‌گویم خداحافظ! من تا یکساعت دیگر خانه شما هستم. می‌گوید مگر تبریز نمی‌روی؟ می‌گویم نه، امشب می‌مانم. می‌گوید بخاطر این چیزی که گفتم؟ گفتم خودم می‌خواهم که بیایم، حالا ول کن. و راه می‌افتم سمت اسلامشهر.

# ادامه نوشته

زبان و ادبیات فارسی را چگونه بخوانیم؟

زبان و ادبیات فارسی را چگونه بخوانیم؟

برخی از تاریخ ادبیات، فقط اسم نویسنده و نام کتاب‌ها را حفظ می‌کنند. در مورد نثرها فقط کلمات مهم و خودآزمایی‌ها را می‌خوانند. در مورد شعرها به معنی شعر و اصطلاحات مهم اکتفا می‌کنند. در حالی که برای پاسخ دادن به سؤالات ادبیات (به خصوص در 3-4 سال اخیر) باید به همه‌ی کتاب مسلط بود. اما چگونه؟

1- تمام درآمدها و تاریخ ادبیات‌ها را خط به خط بخوانید و به همه‌ی نکاتش از قبیل املا، نگارش، صنایع ادبی اشاره‌شده، نام مکان‌ها، اشخاص و سبک ادبی آن‌ها، کتاب‌ها، تاریخ حوادث و وقایع و... توجه کنید و موارد مهم را یادداشت کنید.

2- متن تمام درس‌ها چه شعر، چه نثر، چه داستان و... را خط به خط بخوانید و موارد زیر را هنگام خواندن رعایت کنید:

# ادامه نوشته

مرگ باد این ننگ را

مرگ باد این ننگ را

امشب وقتی حرفای اقای جان کری رو از اخبار شنیدم از ایرانی بودن خودم شرمنده شدم ...
تا کی باید این ذلت رو تحمل کنیم ....
یادش بخیر اقای احمدی نژاد یه جوری همه اینا رو بهم میریخت انسان احساس غرور میکرد اما الان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تکیه گاه مطمئن!

برادران یوسـف وقتـی می‌خواسـتند یوسف را به چـاه بیفکنند، یوسف لبـخندی زد.

یهودا (یکی از برادران) پرسید: چـرا خندیدی؟ اینجا که جای خـنده نیـست! یوسـف

گفت: روزی در فکر بودم چگونه کسـی می‌تواند به من اظهار دشـمنی کند با اینکه

برادران نیرومندی دارم! اینک خداوند همین برادران را بر من مسلط کرد، تا بدانم که

نباید به هیچ بنده ای تکیه کرد...

خاک بر سرتون ! پس شما سال 92 چیکار می کردید!

تابستان را چگونه گذرانده اید ؟

از پسرک فقیر پرسیدند :
تا بحال دروغ گفته ای ؟ پسرک گفت :
دروغ هایم زمانی شروع شد که :
موضوع انشایم این بود:
تابستان را چگونه گذرانده اید ؟

پوستر / یک مناسبت جدید در تقویم!

فرهنگ نیوز: 30 دی ماه 1392 روزی خاص در تقویم کشورمان را رقم زد. روزی که غنی سازی 20 درصد اورانیوم که دستاورد شهدای هسته ای کشورمان بود، متوقف شده و تجهیزات آن با نظارت بازرسان آژانس انرژی اتمی پلمپ شد. همچنین رسانه ها در باره این واقعه از عبارات «هولوکاست هسته ای» و «اکسیری که اکسید شد» استفاده نمودند. پوستر زیر امروز در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

جانبازی در حسرت یک ساعت خواب آرام

روایت زندگانی یک اسطوره مقاومت
جانبازی در حسرت یک ساعت خواب آرام

جانبازی را سراغ می‌گیریم که 27 سال در حسرت یک ساعت خواب آرام است، چراکه درد شبانه امانش را بریده و اجازه نمی‌دهد پلک روی پلک بگذارد.

خبرگزاری فارس: جانبازی در حسرت یک ساعت خواب آرام

روایتی که امروز قلم از نوشتن آن عاجز است روایت مرد دلیر جبهه‌های حق علیه باطل و قهرمان عرصه دفاع مقدس که 27 سال قبل برای دفاع از کیان اسلامی عازم جبهه‌های حق علیه باطل شد و با تمام وجود در اوج اخلاص و بندگی خدا و اطاعت‌پذیری محض از ولایت همه هستی خود را به زیر پای تبعیت بی‌چون و چرا از ولایت ریخت و با همرزمانش عازم جبهه‌ها شد و در اوج مظلومیت به دفاع از اسلام و انقلاب پرداخت.

# ادامه نوشته

دل من می گیرد ، دل شما هم ؟

دل آدم میگیرد .....
وقتی که میبیند انچه را که 8 سال به ان می نازید
انچه را که برای ان شهید داده بود
انچه را که به خاطر کسب ان رنج ها کشیده بود
سختی تحمل کرده بود
با هزار درصد تورم ساخته بود
دو دستی تقدیم کردند
و خون شهیدان را .............!